Jesteś nie do końca zadowolony z zakupu? Masz prawo do zwrotu!

 

Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych odstąpić od niej bez podawania przyczyny. Regulamin sklepu.

Biżuteria, którą zwracasz, nie może mieć śladów użytkowania. Ponosisz odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Dlatego nie odrywaj pochopnie metki od produktu. Jeśli oderwiesz metkę, lub odeślesz produkt z nieoryginalnie przymocowaną metką, mamy prawo obniżyć kwotę do zwrotu.

Przesyłka zwrotna powinna zawierać:
1. Towar, który chcesz  zwrócić (pamiętaj o metkach)
2. Wypełniony formularz odstąpienia od umowy (druk odstąpienia od umowy)
3. Dowód zakupu (paragon/faktura VAT)
 

Formularz zwrotu towaru pobierz, wydrukuj i wypełnij. Jeżeli nie masz możliwości wydruku formularza - jego treść możesz napisać odręcznie na kartce, wypełniając przy tym wymagane informacje.

Pamiętaj, że zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta - w przypadku zwrotu towaru zwracamy koszt zwykłego najtańszego sposobu dostawy.  Ponosisz bezpośrednie koszty odesłania produktu do nas.

Opata za usługę pakowania na prezent nie podlega zwrotowi.

Przesyłkę zwrotną wyślij na adres:

FHU SILVEX Z.Sowiński
ul. Brata Alberta 1h
42-200 Częstochowa